Pazartesi - Cumartesi08:00-18:00WhatsApp+90 532 495 80 74

Hakkımızda

Genetik Tarama Merkezi


Genetik Tarama Merkezi, NGC Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren, Kanser Genetiği, Beslenme Genetiği, Spor Genetiği ve Yaşam Genetiği alanında testleri gerçekleştirmek ve bu konuda danışmanlık vermek üzere özel olarak kurulan bir platformdur.
Genetik Tarama Merkezi’nde gerçekleştirilen tüm testler, İstanbul Ataköy’de Ataköy Towers’ta bulunan, 500 m2 kapalı alanda 40’ın üzerinde çalışanı ile hizmet veren, genetik alanında her türlü testi kendi bünyesinde yapabilen, ISO 15189 belgeli ve Sağlık Bakanlığı onaylı Türkiye’nin bu alanda ilk sıralarında yer alan NGC Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi’nin laboratuvarlarında yapılmaktadır. Laboratuvarda halen yirminin üzerinde kamu Hastanesi ile rutin genetik anlamdaki testleri yapmak üzere anlaşmalar sağlanmış ve çalışmalar devam etmektedir.


Laboratuvarın kurucuları ve sorumlu hekimleri genetik alanında uzun yıllardır hem akademik hem de klinik tecrübesi bulunan Doç.Dr.Emre Tepeli ve Doç.Dr.Ahmet Uludağ’dır. Laboratuvar alt yapısı en son teknolojiye sahip aletler ile donatılmış olup en doğru ve en güncel akademik yayınlarla desteklenmiş sonuçlar elde edilmektedir.

Kanser Tarama Testi


Yaşam Genetiği Testi


Beslenme Genetiği Testi


Spor Genetiği TestiMerkezimizden Kareler

Designed by Coreborn

2022 - İçeriklerin Tüm Hakkı Saklıdır